Celoročně obyvatelné mobilní domy

Mobilní domy jsou čím dál více vyhledávanou variantou rychle dostupného bydlení za nízkou pořizovací cenu. Splňují veškeré požadavky pro bydlení a jsou stejně komfortní jako klasický byt či zděný dům. To znamená, že se nemusí jednat pouze o víkendovou chatu, ale o plnohodnotné celoroční bydlení pro vaši rodinu. Celý proces budování mobilního domu je navíc daleko jednodušší a rychlejší než u klasické zděné stavby. Nebudete k tomu potřebovat ani stavební povolení.

ExclusiveHeim1_450 ExclusiveHeim2_450 ExclusiveHeim3_450 ExclusiveHeim4_450 ExclusiveHeim5_450 ExclusiveHeim6_450

Komfortní bydlení i v zimě díky kvalitní izolaci

Velkou předností mobilních domků je také variabilnost provedení a možnost výběru různých stupňů izolace. Pro celoroční mobilní domy jsou zpravidla používány okna s dvojitým zasklením a s dodatečnou zesílenou izolací. V mobilním domku si můžete vytápět elektřinou, plynem nebo třeba krbovými kamny. K ohřevu vody často slouží bojler či průtokový ohřívač, využít lze ale i solární systém a tepelné čerpadlo. Náklady na pořízení a spotřebu energií u zatepleného mobilního domu jsou v porovnání s ostatními stavbami několikanásobně nižší.

Přivezení domku přímo na váš pozemek

Často se také můžete setkat s označením “pojízdné domy”, což souvisí s možností převozu domu na zvolený pozemek. Pro tyto účely jsou mobilní domky opatřeny podvozkem. Mobilní domy jsou vyráběny v montážní hale a na pozemek jsou dovezeny jako hotový komplet i s vnitřním zařízením a nábytkem. Po usazení a připojení na inženýrské sítě jsou ihned připraveny k použití.

Celoroční mobilní domy mohou mít širokou škálu prostorového uspořádání i vnitřního vybavení:

• Kuchyně: kuchyňská linka včetně vybavení a dřezu, sporák s troubou, lednice, apod.
• Obývací pokoj: sedací souprava, jídelní kout, nábytková stěna, apod.
• Ložnice: klasická lůžka nebo patrová postel, skříně a úložné prostory
• Koupelna: sprchový kout či vana, umyvadlo, splachovací WC
• K mobilnímu domku si také můžete nechat vybudovat terasu.


Navštivte naši prodejnu mobilních domů v Ostrovačicích u Brna