Co vše najdete uvnitř mobilního domu?

Mobilní dům vám poskytne skutečně velkorysý prostor a komfort. Některé mobilní domy byste ani nerozeznali od klasických rodinných domů. Mobilní domy totiž mohou mít moderní obklady, velké terasy a různé další vymoženosti, díky kterým je tento způsob bydlení opravdu pohodlný.

Úroveň výbavy mobilního domu se samozřejmě liší v závislosti na ceně a velkosti mobilního domu. Typický mobilní dům má nejčastěji obývák spojený s kuchyní, koupelnu a jeden či dva pokoje. Koupelna obsahuje záchod, umyvadlo a sprchový kout. Nechybí ani topný žebřík, elektrický bojler 50 l, za příplatek i 80 l. Součástí prostoru koupelny je také příprava pro pračku, za příplatek může být i příprava pro sušičku.

Kuchyň je navržená tak, abyste v ní nic nepostrádali. I do malého prostoru se bez problémů vejde kompletní kuchyňská linka s dřezem, sporák a trouba na pečení. Dle požadavků zákazníka může být v kuchyni připraveno místo i pro mikrovlnnou troubu či myčku nádobí. Obývací pokoj bývá svým prostorem i pohodlím velkorysý. Může mít velký pohodlný gauč a někdy také krb. K obýváku patří i kuchyňský stůl se židlemi.

Součástí mobilních domů je také například plynový krb nebo elektrický radiátor. Samozřejmostí jsou také elektrické zásuvky a jističe. Kromě standardního vybavení si svůj mobilní dům můžete uzpůsobit ke své spokojenosti třeba venkovními žaluziemi, klimatizací, vanou nebo právě přídavnou terasou, díky které si svůj obytný prostor ještě více rozšíříte pro příjemné trávení letních dnů.


Navštivte naši prodejnu mobilních domů v Ostrovačicích u Brna