Jaký mobilní dům zvolit?

Zvažujete koupi mobilního domu? V tom případě je dobré předem si ujasnit, jaký typ mobilního domu je pro vás nejvhodnější.

Nejprve je dobré odpovědět si na otázku, za jakým účelem mobilní dům kupujete. Mobilní domy totiž mohou být využívány k mnoha účelům, jako například provozovna rychlého občerstvení, kancelář, ubytování pro stavební dělníky, letní apartmán nebo samozřejmě také k trvalému bydlení. O účelu pořízení mobilního domu tedy musíte mít jasno, abyste vybrali ten pravý právě pro vás.

Dále si ujasněte, kolik lidí v něm bude bydlet. Podle počtu osob se totiž odvíjí velikost obytné plochy, celková dispozice domu, počet pokojů nebo velikost plochy obývacího pokoje.

Zásadní je také otázka, zda plánujete v mobilním domě bydlet trvale celý rok, nebo bude sloužit jen jako zahradní chata pro občasný pobyt od jara do podzimu. Na základě tohoto rozhodnutí pak můžete zvolit sezónní mobilní dům bez zateplení, který je levnější, nebo naopak dát přednost celoročnímu domu s izolací, který je srovnatelný s běžným domem. Takový mobilní dům v zimě izoluje, není v něm chladno a v létě se nepřehřívá.

ExclusiveHeim1_450 ExclusiveHeim2_450 ExclusiveHeim3_450 ExclusiveHeim4_450 ExclusiveHeim5_450 ExclusiveHeim6_450 


Navštivte naši prodejnu mobilních domů v Ostrovačicích u Brna