Rychlé a finančně dostupné bydlení ve vlastním domku

Toužíte po vlastním domě? Jestliže přemýšlíte, jakou variantu bydlení zvolit a zvažujete možnosti rychlého a levného bydlení, možná právě pro vás je ideálním řešením mobilní dům. V našem mobilním domě můžete bydlet velice rychle a zároveň určitě oceníte, že jeho pořízení oproti tradiční stavbě není tolik finančně nákladné.

Celoroční mobilní domy jsou pro zákazníky cenově dostupné. Jsou nenáročné na údržbu a lze je koncipovat tak, aby měly nízkou spotřebu energie. V našem mobilním domě najdete komfort pro celou vaši rodinu.

Mobilní domy mohou mít mnoho variant. Maximální rozměry jednoho modulu jsou 12,5 m x 4,2 m, ty jsou limitovány minimálními vnitřními rozměry pokojů dle norem ČR. Jednotlivé moduly je následně možné spojovat do celků. Díky tomu je možné bez problémů vytvořit domy dle vašeho přání a požadavků. Na přání vám sestavíme mobilní dům na míru ve tvaru "L" nebo tvaru "U".

Výhodné je, že oproti klasickému domu je mobilní dům je opatřen podvozkem, díky kterému jej lze snadno přesouvat. Naše firma vám mobilní dům vyrobí na míru, přivezeme, usadíme na pozemek a připojíme k inženýrským sítím. Pro umístění mobilního domu není nutná základová deska ani stavební povolení, tím se bydlení ve vlastním domě velmi urychlí.

ExclusiveHeim1_450 ExclusiveHeim2_450 ExclusiveHeim3_450 ExclusiveHeim4_450 ExclusiveHeim5_450 ExclusiveHeim6_450 


Navštivte naši prodejnu mobilních domů v Ostrovačicích u Brna