Co přináší bydlení v mobilním domě?

Bydlení v mobilním domě vám přinese především pohodu, útulno a možnost, jak ušetřit peníze. Na první pohled ani mobilní dům od toho klasického nepoznáte a stejně tak nepoznáte rozdíl v bydlení uvnitř. Jedině snad v podobě ušetřených peněz za energie.

Bydlení v mobilním domě je totiž komfortní způsob levného bydlení. Každý mobilní dům je zařízený již při koupi praktickým vybavením. Oceníte praktický a účelně vybavený prostor umožní pohodlné bydlení v příjemně zařízeném interiéru.

Spolu s výhodnou pořizovací cenou a nízkými provozními energetickými náklady je mobilní dům ideální volbou. Výhodou také je, že si v případě nutnosti můžete mobilní dům poměrně jednoduše přestěhovat a používat jej ihned po napojení na inženýrské sítě.

 

Podívejte se, co říkají zakazníci o našich mobilních domech.

Útulný dům dýchající pohodou

Moderní dům, který je nadčasový a komfortní. Pokud chcete zjistit více o atributech moderního mobilního domu tak nás neváhejte kontaktovat, dokonalé bydlení zařídíme i vám.

Recenze 3

Sen o bydlení se stal realitou

Mladá rodina si splnila dlouholetý sen. Na okraji Prahy si nechala postavit náš mobilní dům, výsledek vyrazí dech.

V klidné části hlavního města Prahy jsme postavili mobilní dům pro pro mladou rodinu. Rodiny s dětmi dnes hledají klidné a pohodové bydlení při zachování snadné dostupnosti do centra města za kulturním vyžitím. Mladému páru se dvěma dětmi se tento sen splnit povedlo. K domu mají i nádhernou zahradu, která disponuje zapuštěným krytým bazénem a relaxačními zónami s lehátky a křesly. 

Recenze 2

Dům pro mladou rodinu - prostorný, světlý a praktický

Mladá rodina z Hradce Králové, si přála dům, který bude vyhovovat jejich požadavkům, které zněl - světlý, praktický a bezúdržbový dům. Toto jsme jim splnily.

Recenze 1
Máte zájem?
/* */ /* */