Jak opticky zvětšit mobilní dům?

Přemýšlíte nad tím, jak opticky zvětšit váš mobilní dům? Při zařizování mobilního domu rozhodně vsaďte na minimalistické prvky a světlé barvy. I malý prostor totiž můžete šikovně zvětšit výběrem vhodných barev a doplňků.

Zařizování či renovace mobilního domu se vám vyplatí zejména v případě, kdy zvolíte světlé a spíše neutrální barvy. Vhodné je použít třeba světlé dřevo, jako je bambus, borovicové dřevo, jasanové dřevo, lípa nebo jedlové dřevo. Světlé barvy mají tu schopnost, že prostor mobilního domu opticky zvětší a vše potom vypadá vzdušně.

Vybavení vašeho mobilního domu volte v neutrálních barvách. Syté barvy a vzory si nechte spíše na menší dekorativní předměty. Do malého prostoru jsou totiž syté a temné barvy ve velkém nevhodné.

Hodit se vám také může trik se zrcadlem. To můžete umístit třeba na skříně nebo i na stěnu v obývacím pokoji, chodbě nebo v malé ložnici. Zrcadlo vám totiž prostor jednoduše opticky zvětší. Mobilní dům tak rázem získá vzdušný vzhled.

Pro zvětšení prostoru také můžete použít lesklý akrylový nábytek bílé barvy, vyzkoušet můžete i skleněný nábytek, jako je třeba skleněný stůl. Pokud máte zájem o mobilní dům, neváhejte nás kontaktovat.

Podívejte se, co říkají zakazníci o našich mobilních domech.

Útulný dům dýchající pohodou

Moderní dům, který je nadčasový a komfortní. Pokud chcete zjistit více o atributech moderního mobilního domu tak nás neváhejte kontaktovat, dokonalé bydlení zařídíme i vám.

Recenze 3

Sen o bydlení se stal realitou

Mladá rodina si splnila dlouholetý sen. Na okraji Prahy si nechala postavit náš mobilní dům, výsledek vyrazí dech.

V klidné části hlavního města Prahy jsme postavili mobilní dům pro pro mladou rodinu. Rodiny s dětmi dnes hledají klidné a pohodové bydlení při zachování snadné dostupnosti do centra města za kulturním vyžitím. Mladému páru se dvěma dětmi se tento sen splnit povedlo. K domu mají i nádhernou zahradu, která disponuje zapuštěným krytým bazénem a relaxačními zónami s lehátky a křesly. 

Recenze 2

Dům pro mladou rodinu - prostorný, světlý a praktický

Mladá rodina z Hradce Králové, si přála dům, který bude vyhovovat jejich požadavkům, které zněl - světlý, praktický a bezúdržbový dům. Toto jsme jim splnily.

Recenze 1
Máte zájem?
/* */ /* */