Jak prakticky zařídit mobilní dům?

Při zařizování mobilního domu je dobré důkladně promyslet každý centimetr. Dobře promyšlené bydlení v mobilním domě vám totiž může významně ulehčit život. Jak tedy prakticky zařídit mobilní dům, aby vše mělo své místo a současně jste se v něm mohli pohnout?

Postel vám může zabrat méně místa

Postel je docela velký kus nábytku. Existují ovšem způsoby, jak vám může zabírat méně místa. Postel totiž můžete mít sklápěcí a sklopit ji na zem jen když jdete spát. Další možností je rozkládací postel nebo postel umístěná u stropu. V dětském pokoji zvolte patrovou postel. Pokud postel přirazíte pod okno, může vám parapet sloužit jako noční stolek.

Využijte všechny úložné prostory

S nedostatkem úložného prostoru bojuje téměř každá domácnost. Pokud si zařizujete mobilní dům, využijte možnost skrytého úložného prostoru i v kusech nábytku, jako je pohovka, postel či lavice s úložným prostorem. Pořiďte si police na míru až ke stropu nebo vestavěné skříně.

Místo židlí si pořiďte lavici

Jídelní stůl v prostoru s židlemi okolo sebe zabírá docela hodně místa. Lepší variantou pro mobilní dům je pořídit místo židlí lavici, na kterou se vejde více lidí. Lavice navíc poskytuje další úložný prostor a také může sloužit jako alternativní místo k přespání návštěvy.

Podívejte se, co říkají zakazníci o našich mobilních domech.

Útulný dům dýchající pohodou

Moderní dům, který je nadčasový a komfortní. Pokud chcete zjistit více o atributech moderního mobilního domu tak nás neváhejte kontaktovat, dokonalé bydlení zařídíme i vám.

Recenze 3

Sen o bydlení se stal realitou

Mladá rodina si splnila dlouholetý sen. Na okraji Prahy si nechala postavit náš mobilní dům, výsledek vyrazí dech.

V klidné části hlavního města Prahy jsme postavili mobilní dům pro pro mladou rodinu. Rodiny s dětmi dnes hledají klidné a pohodové bydlení při zachování snadné dostupnosti do centra města za kulturním vyžitím. Mladému páru se dvěma dětmi se tento sen splnit povedlo. K domu mají i nádhernou zahradu, která disponuje zapuštěným krytým bazénem a relaxačními zónami s lehátky a křesly. 

Recenze 2

Dům pro mladou rodinu - prostorný, světlý a praktický

Mladá rodina z Hradce Králové, si přála dům, který bude vyhovovat jejich požadavkům, které zněl - světlý, praktický a bezúdržbový dům. Toto jsme jim splnily.

Recenze 1
Máte zájem?
/* */ /* */