Jak prakticky zařídit mobilní dům?

Při zařizování mobilního domu je dobré důkladně promyslet každý centimetr. Dobře promyšlené bydlení v mobilním domě vám totiž může významně ulehčit život. Jak tedy prakticky zařídit mobilní dům, aby vše mělo své místo a současně jste se v něm mohli pohnout?

Postel vám může zabrat méně místa

Postel je docela velký kus nábytku. Existují ovšem způsoby, jak vám může zabírat méně místa. Postel totiž můžete mít sklápěcí a sklopit ji na zem jen když jdete spát. Další možností je rozkládací postel nebo postel umístěná u stropu. V dětském pokoji zvolte patrovou postel. Pokud postel přirazíte pod okno, může vám parapet sloužit jako noční stolek.

Využijte všechny úložné prostory

S nedostatkem úložného prostoru bojuje téměř každá domácnost. Pokud si zařizujete mobilní dům, využijte možnost skrytého úložného prostoru i v kusech nábytku, jako je pohovka, postel či lavice s úložným prostorem. Pořiďte si police na míru až ke stropu nebo vestavěné skříně.

Místo židlí si pořiďte lavici

Jídelní stůl v prostoru s židlemi okolo sebe zabírá docela hodně místa. Lepší variantou pro mobilní dům je pořídit místo židlí lavici, na kterou se vejde více lidí. Lavice navíc poskytuje další úložný prostor a také může sloužit jako alternativní místo k přespání návštěvy.


Navštivte naši prodejnu mobilních domů v Ostrovačicích u Brna