Jak spojit dva mobilní domy v jeden?

Pokud byste toužili po zvětšení obytného prostoru v mobilním domě, naskýtá se možnost spojit dva mobilní domy v jeden. Je to rozhodně rychlejší, levnější a snadnější než realizace přístavby klasického zděného domu. Rozšíření obytné části totiž spočívá ve spojení dvou původně samostatných mobilních domů.

Mobilní domy můžete spojit podlouhle vedle sebe nebo lze také využít varianty do písmene L. V tomto případě je ještě velmi praktické pořídit si terasu. která celý prostor mezi propojenými domy dokonale propojí. Záleží také především na tom, jaké možnosti vám dovolí pozemek. Podle něj zvolíte nejpřijatelnější variantu rozšíření mobilního domu.

Pro propojení mobilních domů je podstatné odstranit z obou domů stěny v místě, kde má vzniknout spoj. Potom je potřeba mobilní domy srovnat do roviny a upevnit. Kovové části konstrukce domů bude potřeba svařit. Důležité je také propojit kabeláž a promyslet rozvody vody a odpadů. Při připojování mobilních domů také budete muset zrekonstruovat střechu tak, aby do ní v místě spoje nezatékalo. Do spojených místností je také vhodná nová podlaha.

Podívejte se, co říkají zakazníci o našich mobilních domech.

Útulný dům dýchající pohodou

Moderní dům, který je nadčasový a komfortní. Pokud chcete zjistit více o atributech moderního mobilního domu tak nás neváhejte kontaktovat, dokonalé bydlení zařídíme i vám.

Recenze 3

Sen o bydlení se stal realitou

Mladá rodina si splnila dlouholetý sen. Na okraji Prahy si nechala postavit náš mobilní dům, výsledek vyrazí dech.

V klidné části hlavního města Prahy jsme postavili mobilní dům pro pro mladou rodinu. Rodiny s dětmi dnes hledají klidné a pohodové bydlení při zachování snadné dostupnosti do centra města za kulturním vyžitím. Mladému páru se dvěma dětmi se tento sen splnit povedlo. K domu mají i nádhernou zahradu, která disponuje zapuštěným krytým bazénem a relaxačními zónami s lehátky a křesly. 

Recenze 2

Dům pro mladou rodinu - prostorný, světlý a praktický

Mladá rodina z Hradce Králové, si přála dům, který bude vyhovovat jejich požadavkům, které zněl - světlý, praktický a bezúdržbový dům. Toto jsme jim splnily.

Recenze 1
Máte zájem?
/* */ /* */