Jak vytápět mobilní dům?

Jak už jsme si řekli, mobilní domy s dostatečnou izolací lze bez obav využít i pro celoroční bydlení a nabízejí i v zimě stejný komfort jako běžný dům. Jak je to s jejich vytápěním? Možností vytápění mobilního domu je několik. 

Určitě vás nadchne, že vytápění a udržení tepla v mobilním domě může být snadné, efektivní a s minimem nákladů. V mobilním domě lze vytápět např. pomocí plynových topidel, která mají stylový vzhled připomínající krb. Mezi další varianty patří elektrické topení, u kterého je doba zahřátí velmi rychlá a použití snadné. Vyhledávanou alternativou vytápění mobilního domu je také vytápění s elektrokotlem.

Vytápění mobilního domu lze také řešit instalací klimatizace do mobilního domu s venkovním agregátem. Během léta vám mobilní dům příjemně ochladí, v zimě zase jednoduše vyhřeje interiér na optimální teplotu. V mobilním domě lze využívat i podlahové topení. K tomu slouží topná folie, na kterou můžete položit koberec. Jestliže zvažujete použití obnovitelných zdrojů vytápění, jsou vhodné třeba solární kolektory nebo tepelná čerpadla. Pro vaše dotazy ohledně vytápění mobilního domu nás kontaktujte. Rádi vám poradíme.


Navštivte naši prodejnu mobilních domů v Ostrovačicích u Brna