Mobilní dům může být energeticky soběstačný

Mobilní dům může být také nízkoenergetický, což v dnešní době rozhodně oceníte. Jak tedy snížit energetickou náročnost mobilního domu?

Díky tomu, že je celoroční mobilní dům zateplený, je obyvatelný po celý rok. Jestliže preferujete úsporný životní styl a nechcete investovat do stavby pasivního domu, můžete vyzkoušet právě soběstačný mobilní dům.

Aby byl mobilní dům opravdu nízkoenergetický, je třeba zaměřit se na přesné parametry izolace, správný výběr oken, dveří a ventilace. Můžete se poradit s odborníky nebo si k tomu nastudovat informace, které jsou hojně dostupné na internetu.

K tomu, aby byl váš mobilní dům nízkoenergetický, si můžete pomoci i třeba úsporou vody, využívat dešťovou vodu nebo si můžete pořídit solární panely, které vám budou vyrábět elektřinu. Mít nízkoenergetické bydlení se skutečně vyplatí a soběstačný mobilní dům je v dnešní době vysoce ceněný způsob bydlení.

 

 

Podívejte se, co říkají zakazníci o našich mobilních domech.

Útulný dům dýchající pohodou

Moderní dům, který je nadčasový a komfortní. Pokud chcete zjistit více o atributech moderního mobilního domu tak nás neváhejte kontaktovat, dokonalé bydlení zařídíme i vám.

Recenze 3

Sen o bydlení se stal realitou

Mladá rodina si splnila dlouholetý sen. Na okraji Prahy si nechala postavit náš mobilní dům, výsledek vyrazí dech.

V klidné části hlavního města Prahy jsme postavili mobilní dům pro pro mladou rodinu. Rodiny s dětmi dnes hledají klidné a pohodové bydlení při zachování snadné dostupnosti do centra města za kulturním vyžitím. Mladému páru se dvěma dětmi se tento sen splnit povedlo. K domu mají i nádhernou zahradu, která disponuje zapuštěným krytým bazénem a relaxačními zónami s lehátky a křesly. 

Recenze 2

Dům pro mladou rodinu - prostorný, světlý a praktický

Mladá rodina z Hradce Králové, si přála dům, který bude vyhovovat jejich požadavkům, které zněl - světlý, praktický a bezúdržbový dům. Toto jsme jim splnily.

Recenze 1
Máte zájem?
/* */ /* */