Nízkonákladové bydlení v mobilním domě

Chtěli byste bydlet levně? V době, kdy je pro mnoho rodin bydlení téměř nedosažitelné, představují mobilní domy skvělou variantu pro plnohodnotné bydlení ve svém. 

Bydlení v mobilním domě totiž nabízí zajímavou možnost nízkonákladového bydlení. Zatímco ceny bytů a domů stoupají, investice do mobilního domu vás rozhodně nezruinuje. Již samotná cena mobilního domu je totiž nižší než u srovnatelných staveb ze dřeva, nemluvě o stavbách zděných.

V porovnání s klasickými pevnými stavbami vám u mobilního domu navíc odpadají vysoké náklady za projekt, stavební přípravu, zemní práce, řemeslníky atd. Určitě také oceníte, že při pořízení mobilního domu ušetříte velké množství času potřebného na shánění stavebního materiálu, sanitárního a jiného vybavení, zařizovacích předmětů atd.

U mobilních domů dále odpadají vysoké náklady na údržbu, na daň z nemovitosti a také jejich pojištění je zpravidla nižší než u klasických staveb. Důležitá je rovněž možnost snadného přemístění vašeho mobilního domu, což by se dalo říct, že je věc k nezaplacení. Pokud i vás zajímá koupě mobilního domu, obraťte se na nás. Z naší nabídky si určitě spokojeně vyberete.


Navštivte naši prodejnu mobilních domů v Ostrovačicích u Brna