Pořizujeme mobilní dům: Vyplatí se to?

K nízkonákladovému bydlení se v současnosti přiklání čím dál více lidí. Také bydlení v mobilním domě představuje zajímavou možnost nízkonákladového bydlení. Můžete si být jisti, že pořízení mobilního domu vás nevyjde draho. Již samotná cena mobilního domu je totiž nižší než u srovnatelných staveb ze dřeva nebo stavbách zděných.

Určitě také oceníte, že při pořízení mobilního domu ušetříte velké množství času potřebného na shánění stavebního materiálu, sanitárního a jiného vybavení, zařizovacích předmětů atd.
Oproti klasickým pevným stavbám vám u mobilního domu navíc odpadají vysoké náklady za projekt, stavební přípravu, zemní práce, řemeslníky atd. 

Důležitá je rovněž možnost snadného přemístění vašeho mobilního domu, což by se dalo říct, že je věc k nezaplacení. Pokud i vy máte zájem o koupi mobilního domu, obraťte se na nás. S pořízením mobilního domu vám dále odpadají vysoké náklady na údržbu, na daň z nemovitosti a také jejich pojištění je zpravidla nižší než u klasických staveb. Z naší nabídky si určitě spokojeně vyberete mobilní dům přesně podle svých představ.


Navštivte naši prodejnu mobilních domů v Ostrovačicích u Brna