Proč si vybrat hotový mobilní dům s dovozem přímo na místo?

Ptáte se, proč si nechat dovést hotový dům? Pořízení mobilního domu s dovozem přímo na pozemek má oproti stavbě klasického zděného domu či dřevostavby mnoho výhod.

Jednou z hlavních předností je fakt, že stavba mobilního domu probíhá ve stabilním prostředí. Stavba nemusí během svého vzniku bojovat s povětrnostními vlivy a nehrozí tedy její zvlhnutí či poškození.

Další výhodou je úspora nákladů. Díky tomu, že výroba probíhá na jednom místě, které je na stavbu domu technologicky i logisticky připraveno, odpadají starosti a náklady spojené s dovážením materiálů.

Mobilní dům má také velké pozitivum v tom, že patří do kategorie rychlé výstavby. Díky tomu, že celá stavba je suchý proces, není potřeba čekat na vhodné počasí a dům lze tedy zhotovit v jakémkoliv ročním období.

Mezi nesporné výhody také patří fakt, že vám odpadnou problémy se zvýšeným hlukem a prachem, který ke stavbě domu patří. To ocení především lidé ve vašem okolí.

 

Podívejte se, co říkají zakazníci o našich mobilních domech.

Útulný dům dýchající pohodou

Moderní dům, který je nadčasový a komfortní. Pokud chcete zjistit více o atributech moderního mobilního domu tak nás neváhejte kontaktovat, dokonalé bydlení zařídíme i vám.

Recenze 3

Sen o bydlení se stal realitou

Mladá rodina si splnila dlouholetý sen. Na okraji Prahy si nechala postavit náš mobilní dům, výsledek vyrazí dech.

V klidné části hlavního města Prahy jsme postavili mobilní dům pro pro mladou rodinu. Rodiny s dětmi dnes hledají klidné a pohodové bydlení při zachování snadné dostupnosti do centra města za kulturním vyžitím. Mladému páru se dvěma dětmi se tento sen splnit povedlo. K domu mají i nádhernou zahradu, která disponuje zapuštěným krytým bazénem a relaxačními zónami s lehátky a křesly. 

Recenze 2

Dům pro mladou rodinu - prostorný, světlý a praktický

Mladá rodina z Hradce Králové, si přála dům, který bude vyhovovat jejich požadavkům, které zněl - světlý, praktický a bezúdržbový dům. Toto jsme jim splnily.

Recenze 1
Máte zájem?
/* */ /* */