Rozvody mobilního domu a jejich realizace

Stavba mobilního domu zahrnuje i provádění rozvodů a všech potřebných instalací. Jedná o se o rozvody elektřiny, vody, odpadů, někteří zákazníci také mají zájem například o klimatizaci.

Všechny instalace je potřeba mít dobře promyšlené a zanesené ve výrobní dokumentaci mobilního domu. To vám naši odborníci zajistí tak, aby vše fungovalo jak má a odpovídalo požadovaným standardům.

Aby mobilní dům správně fungoval, je vše potřeba promyslet a nechat provést zkušenými profesionály. Kabelové rozvody elektřiny se rozvádějí v samotných stěnách nebo instalačních předstěnách mobilního domu. Také je potřeba vyvrtat otvory pro kabeláž v obkladových deskách, kde budou zásuvky nebo vypínače.

Rozvody vody a kanalizace se plánují podle budoucího umístění WC, umyvadla, vany, sprchy, dřezu apod. Rozvody teplé a studené vody se zpravidla vedou v dutinách vnitřních konstrukcí nebo předstěnách obvodových stěn. V případě rozvodů pro klimatizaci je potřeba přes obvodovou stěnu nachystat otvor pro potrubí chladiva.

Podívejte se, co říkají zakazníci o našich mobilních domech.

Útulný dům dýchající pohodou

Moderní dům, který je nadčasový a komfortní. Pokud chcete zjistit více o atributech moderního mobilního domu tak nás neváhejte kontaktovat, dokonalé bydlení zařídíme i vám.

Recenze 3

Sen o bydlení se stal realitou

Mladá rodina si splnila dlouholetý sen. Na okraji Prahy si nechala postavit náš mobilní dům, výsledek vyrazí dech.

V klidné části hlavního města Prahy jsme postavili mobilní dům pro pro mladou rodinu. Rodiny s dětmi dnes hledají klidné a pohodové bydlení při zachování snadné dostupnosti do centra města za kulturním vyžitím. Mladému páru se dvěma dětmi se tento sen splnit povedlo. K domu mají i nádhernou zahradu, která disponuje zapuštěným krytým bazénem a relaxačními zónami s lehátky a křesly. 

Recenze 2

Dům pro mladou rodinu - prostorný, světlý a praktický

Mladá rodina z Hradce Králové, si přála dům, který bude vyhovovat jejich požadavkům, které zněl - světlý, praktický a bezúdržbový dům. Toto jsme jim splnily.

Recenze 1
Máte zájem?
/* */ /* */