Fasáda mobilního domu

 

Modulové domy nabízíme v různých variantách provedení fasády – od klasických dřevěných obkladů, přes moderní cementotřískové až po standardní pastovité silikonové omítky.

1) Omítkové fasády

V nabídce máme širokou škálu pastovitých omítek. Mezi výhody těchto omítek patří rychlá a snadná aplikace, široký výběr barevných odstínů, vysoká odolnost proti klimatickým podmínkám, barevná stálost, pružnost a v neposlední řadě i omyvatelnost. Tento typ je v ceně domu.

2) Palubkový fasádní systém

Pro tuto variantu fasády používáme dřevo ze sibiřského modřínu. Ve spojení s olejovou ochrannou lazurou OSMO dosahují dlouhé životnosti, nejen u nás ale i v extrémních podmínkách. Při správné údržbě vydrží modřínová fasáda několik desítek let. Dřevo lze použít i pouze na vybranou část domu pro rozbití estetické stránky věci.

Sibiřský modřín je tvrdší než smrk – jedná se o velice kvalitní dřevo, které má pro použití v exteriéru jednoznačně nejlepší vlastnosti. Životnost je delší než u smrkového dřeva.

3) Roštový fasádní systém

Roštový fasádní obklad tvoří profily RHOMBUS 24 x 68 mm vyrobeny ze sibiřského modřínu. Tento profil je svým tvarem určený pro odvětrávané fasády, přičemž šířka krytí je závislá na velikosti větrací mezery (8 – 10 mm). Z důvodu použití modřínu není nezbytně nutné chránit tyto palubky ochrannými nátěry, protože palubky získají postupně díky povětrnostním vlivům typickou šedo-stříbrnou patinu.

4) Deskový fasádní systém

Cementotřískové desky se vyrábí lisováním částic na bázi dřeva, které se pojí za pomoci cementu s různými přísadami. Tyto desky kombinují výhodné vlastnosti cementu a dřeva. Jejich hmotnost je nižší oproti tradičním cementovláknitým deskám. Díky pevnosti a odolnosti proti povětrnostním vlivům, mrazu a plísním se řadí před štěpkocementové, nebo sádrokartonové desky. Fasádní desky jsou primárně určeny pro obklady provětrávaných zateplených, nebo nezateplených fasád a stěn v exteriéru, ale také i v interiéru. Hlavní výhoda je jejich architektonická rozmanitost, přírodní vzhled, dlouhá životnost, různorodá funkčnost, rychlá a jednoduchá celoroční montáž, snadná údržba, tepelně i zvukově dobré izolační vlastnosti, nehořlavost a zdravotní nezávadnost.

 

Podívejte se, co říkají zakazníci o našich mobilních domech.

Útulný dům dýchající pohodou

Moderní dům, který je nadčasový a komfortní. Pokud chcete zjistit více o atributech moderního mobilního domu tak nás neváhejte kontaktovat, dokonalé bydlení zařídíme i vám.

Recenze 3

Sen o bydlení se stal realitou

Mladá rodina si splnila dlouholetý sen. Na okraji Prahy si nechala postavit náš mobilní dům, výsledek vyrazí dech.

V klidné části hlavního města Prahy jsme postavili mobilní dům pro pro mladou rodinu. Rodiny s dětmi dnes hledají klidné a pohodové bydlení při zachování snadné dostupnosti do centra města za kulturním vyžitím. Mladému páru se dvěma dětmi se tento sen splnit povedlo. K domu mají i nádhernou zahradu, která disponuje zapuštěným krytým bazénem a relaxačními zónami s lehátky a křesly. 

Recenze 2

Dům pro mladou rodinu - prostorný, světlý a praktický

Mladá rodina z Hradce Králové, si přála dům, který bude vyhovovat jejich požadavkům, které zněl - světlý, praktický a bezúdržbový dům. Toto jsme jim splnily.

Recenze 1
Máte zájem?
/* */ /* */