Mobilní domy na míru

 

Naše zkušenosti jsou dlouholeté a velmi obsáhlé, a proto se nebráníme žádnému Vašemu požadavku, protože zákazník je u nás vždy na prvním místě.

Pokud jste si nevybrali z naší nabídky typových modulových domů, velmi rádi Vám vypracujeme individuální projekt modulového domu na míru.

Vy máte své sny a představy o bydlení a my jsme tu proto, abychom je uměli splnit. Zpracujeme Vám klasické i složitější zadání pro stavbu. Vždy přitom klademe důraz na Vaše osobní přání, představu a maximální funkčnost celého řešení. Nechte si proto u nás vytvořit projekt mobilního domu nebo si přineste svůj projekt, pokud nějaký máte. My Vám ho naceníme a postavíme.

Všechny naše domy jsou buď nízkoenergetické nebo pasivní. Velký důraz klademe na vnitřní členění pro tvorbu harmonického prostoru domu. Základem pro všechny projekty modulových domů je přitom respektování Vašich požadavků.

V případě, že máte zájem o stavbu na míru, neváhejte nás kontaktovat.

Obchodní oddělení:  
Roman Klusák
Tel.:+420 773 788 888
Email: info@smlsro.cz

Nebo nám pošlete vyplněný formulář, po jeho obdržení vám odpovíme co nejdříve.

 

Podívejte se, co říkají zakazníci o našich mobilních domech.

Útulný dům dýchající pohodou

Moderní dům, který je nadčasový a komfortní. Pokud chcete zjistit více o atributech moderního mobilního domu tak nás neváhejte kontaktovat, dokonalé bydlení zařídíme i vám.

Recenze 3

Sen o bydlení se stal realitou

Mladá rodina si splnila dlouholetý sen. Na okraji Prahy si nechala postavit náš mobilní dům, výsledek vyrazí dech.

V klidné části hlavního města Prahy jsme postavili mobilní dům pro pro mladou rodinu. Rodiny s dětmi dnes hledají klidné a pohodové bydlení při zachování snadné dostupnosti do centra města za kulturním vyžitím. Mladému páru se dvěma dětmi se tento sen splnit povedlo. K domu mají i nádhernou zahradu, která disponuje zapuštěným krytým bazénem a relaxačními zónami s lehátky a křesly. 

Recenze 2

Dům pro mladou rodinu - prostorný, světlý a praktický

Mladá rodina z Hradce Králové, si přála dům, který bude vyhovovat jejich požadavkům, které zněl - světlý, praktický a bezúdržbový dům. Toto jsme jim splnily.

Recenze 1
Máte zájem?
/* */ /* */