Možnosti vytápění

 

Pro naše modulové dřevostavby používáme pouze elektrické systémy vytápění. Pro více informací jsme Vám samozřejmě k dispozici.

1) Elektrické nástěnné konvektory

Standardně jsou mobilní domy a dřevostavby vytápěny elektrickými nástěnnými konvektory ATLANTIC F-129 o výkonu 0,5kW – 2kW s plynule nastavitelnou teplotou v rozsahu 7–30°C a možností omezení teplotního rozsahu. Součástí je elektronický termostat. Konvektory jsou vybavené vysoce kvalitním ocelovým trubkovým topným tělesem s hliníkovými lamelami pro lepší předávání tepelné energie do okolí.

V ceně našich staveb na klíč je v každé místnosti jeden konvektor, v koupelně pak elektrický žebřík.

2) Elektrické podlahové topení

Elektrické topné folie jsou určené pro elektrické velkoplošné stropní nebo podlahové vytápění interiérů. Hlavní předností je tloušťka topné folie – jen 0,4 mm a schopnost vyhřívat v celé ploše. Tím je docíleného potřebného výkonu (80 w/m2) už při nižších teplotách. Stavební konstrukce jsou tak méně tepelně namáhány a povrchová teplota je rovnoměrně rozložena.

3) Klimatizace

Jedná se o nejekonomičtější způsob vytápění z naší nabídky. Velkou výhodou takové jednotky je, že v zimě topí a v létě chladí. Používáme splitovou jednotku Fujitsu ASYG09KPCA.

 

Podívejte se, co říkají zakazníci o našich mobilních domech.

Útulný dům dýchající pohodou

Moderní dům, který je nadčasový a komfortní. Pokud chcete zjistit více o atributech moderního mobilního domu tak nás neváhejte kontaktovat, dokonalé bydlení zařídíme i vám.

Recenze 3

Sen o bydlení se stal realitou

Mladá rodina si splnila dlouholetý sen. Na okraji Prahy si nechala postavit náš mobilní dům, výsledek vyrazí dech.

V klidné části hlavního města Prahy jsme postavili mobilní dům pro pro mladou rodinu. Rodiny s dětmi dnes hledají klidné a pohodové bydlení při zachování snadné dostupnosti do centra města za kulturním vyžitím. Mladému páru se dvěma dětmi se tento sen splnit povedlo. K domu mají i nádhernou zahradu, která disponuje zapuštěným krytým bazénem a relaxačními zónami s lehátky a křesly. 

Recenze 2

Dům pro mladou rodinu - prostorný, světlý a praktický

Mladá rodina z Hradce Králové, si přála dům, který bude vyhovovat jejich požadavkům, které zněl - světlý, praktický a bezúdržbový dům. Toto jsme jim splnily.

Recenze 1
Máte zájem?
/* */ /* */