Připojení na inženýrské sítě

 

Naše mobilní domy jsou vždy připraveny k připojení na standardní přípojky inženýrských sítí.

1) Voda

Přívod vody do domu je řešen standardní přípojkou pro vodovodní potrubí. Vývod odpadů i přívod vody je umístěn na okraji domu. 

2) Odpady

Odpady mají každý vlastní vývod. Vývod z kuchyně (průměr vývodu je min. 50 mm). Vývod z WC (průměr vývodu je min. 50 mm).

3) Elektro

Doporučený jistič pro připojení modulových dřevostaveb je 3 x 25A. Přívodní měděný kabel do centrální rozvodné skříně domu s hlavním 32A vypínačem musí mít průměr min. 6 mm.

Připojení IS si zajišťuje klient sám na vlastní náklady. Připojení domu na inženýrské sítě trvá 3-4 hodiny.

 

Podívejte se, co říkají zakazníci o našich mobilních domech.

Útulný dům dýchající pohodou

Moderní dům, který je nadčasový a komfortní. Pokud chcete zjistit více o atributech moderního mobilního domu tak nás neváhejte kontaktovat, dokonalé bydlení zařídíme i vám.

Recenze 3

Sen o bydlení se stal realitou

Mladá rodina si splnila dlouholetý sen. Na okraji Prahy si nechala postavit náš mobilní dům, výsledek vyrazí dech.

V klidné části hlavního města Prahy jsme postavili mobilní dům pro pro mladou rodinu. Rodiny s dětmi dnes hledají klidné a pohodové bydlení při zachování snadné dostupnosti do centra města za kulturním vyžitím. Mladému páru se dvěma dětmi se tento sen splnit povedlo. K domu mají i nádhernou zahradu, která disponuje zapuštěným krytým bazénem a relaxačními zónami s lehátky a křesly. 

Recenze 2

Dům pro mladou rodinu - prostorný, světlý a praktický

Mladá rodina z Hradce Králové, si přála dům, který bude vyhovovat jejich požadavkům, které zněl - světlý, praktický a bezúdržbový dům. Toto jsme jim splnily.

Recenze 1
Máte zájem?
/* */ /* */