Bydlení bez dlouhého čekání - mobilní dům se vyplatí!

Odrazuje vás od stavby domu protahovaný proces jeho stavby? Většinou se stavba domu protáhne o mnoho déle, než se plánuje. Navíc, pokud máte omezený finanční rozpočet, taktéž si nemůžete být jisti konečnou částkou, kterou za klasický dům nakonec zaplatíte.

Mobilní dům vám ale nabízí daleko lepší řešení. Naše celoroční mobilní domy jsou cenově dostupné, nenáročné a mají nízkou spotřebu energie. Oproti klasické stavbě domu je jejich pořízení o poznání rychlejší a levnější. To celé bez zbytečného protahování.

Celoroční mobilní dům vám nabídne všechno co budete potřebovat. Typický mobilní dům je opatřen klasicky zařízenou kuchyní, má prostorný obývací pokoj s pohodlnou sedačkou a obývací stěnou, jednu nebo více ložnic, koupelu s umyvadlem, sprchovým koutem či vanou a splachovací záchod. Součástí nabízených mobilních domů jsou také elektrické zásuvky, jističe, přípojky na plyn, elektřinu, vodu a odpady.

Mobilní dům na míru v přivezeme, usadíme na pozemek a připojíme k inženýrským sítím. Pro umístění mobilního domu není nutná základová deska ani stavební povolení. Máte zájem o mobilní celoroční domy? Kontaktujte nás. Těšíme se na vás.


Navštivte naši prodejnu mobilních domů v Ostrovačicích u Brna