Bydlení bez dlouhého čekání - mobilní dům se vyplatí!

Odrazuje vás od stavby domu protahovaný proces jeho stavby? Většinou se stavba domu protáhne o mnoho déle, než se plánuje. Navíc, pokud máte omezený finanční rozpočet, taktéž si nemůžete být jisti konečnou částkou, kterou za klasický dům nakonec zaplatíte.

Domy dodáváme do dvou měsíců od podpisu smlouvy.

Mobilní dům vám ale nabízí daleko lepší řešení. Naše celoroční mobilní domy jsou cenově dostupné, nenáročné a mají nízkou spotřebu energie. Oproti klasické stavbě domu je jejich pořízení o poznání rychlejší a levnější. To celé bez zbytečného protahování.

Celoroční mobilní dům vám nabídne všechno co budete potřebovat. Typický mobilní dům je opatřen klasicky zařízenou kuchyní, má prostorný obývací pokoj s pohodlnou sedačkou a obývací stěnou, jednu nebo více ložnic, koupelu s umyvadlem, sprchovým koutem či vanou a splachovací záchod. Součástí nabízených mobilních domů jsou také elektrické zásuvky, jističe, přípojky na plyn, elektřinu, vodu a odpady.

Mobilní dům na míru v přivezeme, usadíme na pozemek a připojíme k inženýrským sítím. Pro umístění mobilního domu není nutná základová deska ani stavební povolení. Máte zájem o mobilní celoroční domy? Kontaktujte nás. Těšíme se na vás.

Podívejte se, co říkají zakazníci o našich mobilních domech.

Útulný dům dýchající pohodou

Moderní dům, který je nadčasový a komfortní. Pokud chcete zjistit více o atributech moderního mobilního domu tak nás neváhejte kontaktovat, dokonalé bydlení zařídíme i vám.

Recenze 3

Sen o bydlení se stal realitou

Mladá rodina si splnila dlouholetý sen. Na okraji Prahy si nechala postavit náš mobilní dům, výsledek vyrazí dech.

V klidné části hlavního města Prahy jsme postavili mobilní dům pro pro mladou rodinu. Rodiny s dětmi dnes hledají klidné a pohodové bydlení při zachování snadné dostupnosti do centra města za kulturním vyžitím. Mladému páru se dvěma dětmi se tento sen splnit povedlo. K domu mají i nádhernou zahradu, která disponuje zapuštěným krytým bazénem a relaxačními zónami s lehátky a křesly. 

Recenze 2

Dům pro mladou rodinu - prostorný, světlý a praktický

Mladá rodina z Hradce Králové, si přála dům, který bude vyhovovat jejich požadavkům, které zněl - světlý, praktický a bezúdržbový dům. Toto jsme jim splnily.

Recenze 1
Máte zájem?
/* */ /* */