Aktuality a novinky

Kam je povoleno mobilní dům umístit podle zákona?

Chystáte se zakoupit si mobilní dům, ale nejste si jisti, zda vám jeho umístění na váš vysněný pozemek povolí úřady? I když mobilní dům není klasický rodinný domek, nemůžete jej umístit jen tak, kam vás napadne. I pro umístění mobilního domu totiž platí nějaká pravidla.

14.06.2022 celý článek

Jak opticky zvětšit mobilní dům?

Přemýšlíte nad tím, jak opticky zvětšit váš mobilní dům? Při zařizování mobilního domu rozhodně vsaďte na minimalistické prvky a světlé barvy. I malý prostor totiž můžete šikovně zvětšit výběrem vhodných barev a doplňků.

31.05.2022 celý článek

Jak prakticky zařídit mobilní dům?

Při zařizování mobilního domu je dobré důkladně promyslet každý centimetr. Dobře promyšlené bydlení v mobilním domě vám totiž může významně ulehčit život. Jak tedy prakticky zařídit mobilní dům, aby vše mělo své místo a současně jste se v něm mohli pohnout?

22.04.2022 celý článek

Mobilní dům k pronájmu: Vyplatí se tato investice?

Chtěli byste pronajímat nějakou nemovitost? Není nic snazšího, než využít mobilní dům k pronájmu, do kterého vás počáteční investice rozhodně nezruinuje a současně se vám rychle vrátí zpět.

16.03.2022 celý článek

Co přináší bydlení v mobilním domě?

Bydlení v mobilním domě vám přinese především pohodu, útulno a možnost, jak ušetřit peníze. Na první pohled ani mobilní dům od toho klasického nepoznáte a stejně tak nepoznáte rozdíl v bydlení uvnitř. Jedině snad v podobě ušetřených peněz za energie.

23.02.2022 celý článek

Mobilní domy jsou vhodné i pro rodinu s dětmi

Hledáte levné bydlení pro svoji rodinu? Mobilní domy celoroční jsou vhodné i pro rodinu s dětmi. Splňují totiž všechny požadavky na bydlení díky izolaci v nich lze bydlet po celý rok.

28.01.2022 celý článek

Bydlení bez dlouhého čekání - mobilní dům se vyplatí!

Odrazuje vás od stavby domu protahovaný proces jeho stavby? Většinou se stavba domu protáhne o mnoho déle, než se plánuje. Navíc, pokud máte omezený finanční rozpočet, taktéž si nemůžete být jisti konečnou částkou, kterou za klasický dům nakonec zaplatíte.

03.01.2022 celý článek

Zapojení mobilního domu

Mobilní domy dodáváme již se zabudovaným rozvodem elektřiny, vody a odvodem odpadu.

29.11.2021 celý článek

Na co se zaměřit při vybírání pozemku pro mobilní dům?

Zaujala vás představa bydlení v mobilním domě? Je dobré zaměřit se nejen na výběr vhodného mobilního domu, ale také pozemku, na kterém bude stát. Nemáte pozemek zatím vybraný? Zde si můžete přečíst tipy, na co se zaměřit.

25.10.2021 celý článek

Jak vytápět mobilní dům?

Jak už jsme si řekli, mobilní domy s dostatečnou izolací lze bez obav využít i pro celoroční bydlení a nabízejí i v zimě stejný komfort jako běžný dům. Jak je to s jejich vytápěním? Možností vytápění mobilního domu je několik. 

23.09.2021 celý článek

Pořizujeme mobilní dům: Vyplatí se to?

K nízkonákladovému bydlení se v současnosti přiklání čím dál více lidí. Také bydlení v mobilním domě představuje zajímavou možnost nízkonákladového bydlení. Můžete si být jisti, že pořízení mobilního domu vás nevyjde draho. Již samotná cena mobilního domu je totiž nižší než u srovnatelných staveb ze dřeva nebo stavbách zděných.

24.08.2021 celý článek

Nízkonákladové bydlení v mobilním domě

Chtěli byste bydlet levně? V době, kdy je pro mnoho rodin bydlení téměř nedosažitelné, představují mobilní domy skvělou variantu pro plnohodnotné bydlení ve svém. 

02.08.2021 celý článek

Mobilní domy si kupuje stále více lidí

Mobilní domy jsou stále oblíbenější i u nás. Nový dům na vlastním pozemku můžete mít i během víkendu.
Postavit si dům je snem mnoha z nás. Ne každý se ale odhodlá k několika letům stavby svépomocí nebo si může dovolit zaplatit stavbu na klíč, případně koupit klasický dům. Výhodou proto mohou být mobilní domy.

15.06.2021 celý článek

Celoročně obyvatelné mobilní domy

Mobilní domy jsou čím dál více vyhledávanou variantou rychle dostupného bydlení za nízkou pořizovací cenu. Splňují veškeré požadavky pro bydlení a jsou stejně komfortní jako klasický byt či zděný dům. To znamená, že se nemusí jednat pouze o víkendovou chatu, ale o plnohodnotné celoroční bydlení pro vaši rodinu. Celý proces budování mobilního domu je navíc daleko jednodušší a rychlejší než u klasické zděné stavby. Nebudete k tomu potřebovat ani stavební povolení.

15.06.2021 celý článek

Mobilní dům jako celoročně obyvatelná chata

Chtěli byste si na svém pozemku postavit chatu? Pokud vás odrazuje celý náročný proces stavby a chtěli byste si chatu užívat již tuto chatařskou sezónu, pořiďte si mobilní dům pro rekreační účely, jehož pořízení je oproti klasické chatě rozhodně daleko snazší, rychlejší a o poznání levnější. 

15.06.2021 celý článek

Jaký mobilní dům zvolit?

Nejprve je dobré odpovědět si na otázku, za jakým účelem mobilní dům kupujete. Mobilní domy totiž mohou být využívány k mnoha účelům, jako například provozovna rychlého občerstvení, kancelář, ubytování pro stavební dělníky, letní apartmán nebo samozřejmě také k trvalému bydlení. O účelu pořízení mobilního domu tedy musíte mít jasno, abyste vybrali ten pravý právě pro vás.

15.06.2021 celý článek

Rychlé a finančně dostupné bydlení ve vlastním domku

Toužíte po vlastním domě? Jestliže přemýšlíte, jakou variantu bydlení zvolit a zvažujete možnosti rychlého a levného bydlení, možná právě pro vás je ideálním řešením mobilní dům. V našem mobilním domě můžete bydlet velice rychle a zároveň určitě oceníte, že jeho pořízení oproti tradiční stavbě není tolik finančně nákladné.

15.06.2021 celý článek

Co vše najdete uvnitř mobilního domu?

Mobilní dům vám poskytne skutečně velkorysý prostor a komfort. Některé mobilní domy byste ani nerozeznali od klasických rodinných domů. Mobilní domy totiž mohou mít moderní obklady, velké terasy a různé další vymoženosti, díky kterým je tento způsob bydlení opravdu pohodlný.

15.06.2021 celý článek

Navštivte naši prodejnu mobilních domů v Ostrovačicích u Brna