Jarní údržba mobilního domu

Jarní dny jsou tu a s nimi je také dobré zkontrolovat svůj celoroční mobilní dům po dlouhé zimě. Jedná se o takzvanou jarní údržbu. Co je dobré zkontrolovat?

20.03.2023 celý článek

Prostor pod mobilním domem: Lze jej využít?

Vzhledem k tomu, že mobilní dům stojí na kolech, vzniká pod mobilním domem volný prostor o přibližné výšce 60 cm. Majitele mobilního domu proto zajímá, zda lze tento prostor k něčemu využívat, nebo zda jej mohou obestavět.

17.02.2023 celý článek

Jak spojit dva mobilní domy v jeden?

Pokud byste toužili po zvětšení obytného prostoru v mobilním domě, naskýtá se možnost spojit dva mobilní domy v jeden. Je to rozhodně rychlejší, levnější a snadnější než realizace přístavby klasického zděného domu. Rozšíření obytné části totiž spočívá ve spojení dvou původně samostatných mobilních domů.

25.01.2023 celý článek

Mobilní dům může být energeticky soběstačný

Mobilní dům může být také nízkoenergetický, což v dnešní době rozhodně oceníte. Jak tedy snížit energetickou náročnost mobilního domu?

28.12.2022 celý článek

Přednosti a stinné stránky mobilních domů určených k trvalému bydlení

Mobilní domy se těší rostoucí popularitě. Jedná se však přeci jen trochu o alternativní způsob bydlení. Na jednu stranu jsou cenově dostupnou variantou zděných domů, ale mají i své mínusy...

08.12.2022 celý článek

Rozvody mobilního domu a jejich realizace

Stavba mobilního domu zahrnuje i provádění rozvodů a všech potřebných instalací. Jedná o se o rozvody elektřiny, vody, odpadů, někteří zákazníci také mají zájem například o klimatizaci.

25.11.2022 celý článek

Mobilní dům s terasou – efektivní rozšíření prostoru

Bydlení v mobilním domě pro vás může být stejně komfortní jako bydlení v domě klasickém. Pokud je navíc vaším snem mít prostornou terasu, nemusíte se omezovat ani v případě mobilního domu. Terasa u mobilního domu navíc celý prostor krásně rozšiřuje a vy tak zejména přes léto získáte další prostor, který můžete obývat.

31.10.2022 celý článek

Konstrukce mobilního domu něco vydrží

Jaká je konstrukce mobilního domu a jaké jsou její technické specifikace? Mobilní domy jsou navrženy tak, aby něco vydržely a moduly jsou vyráběny podobně jako u klasických dřevostaveb.

04.10.2022 celý článek

Usazení domu na patky

Usazení mobilní domu na připravené patky.

11.08.2022 celý článek

Proč si vybrat hotový mobilní dům s dovozem přímo na místo?

Ptáte se, proč si nechat dovést hotový dům? Pořízení mobilního domu s dovozem přímo na pozemek má oproti stavbě klasického zděného domu či dřevostavby mnoho výhod.

18.07.2022 celý článek

Mobilní domy si kupuje stále více lidí

Mobilní domy jsou stále oblíbenější i u nás. Nový dům na vlastním pozemku můžete mít i během víkendu.
Postavit si dům je snem mnoha z nás. Ne každý se ale odhodlá k několika letům stavby svépomocí nebo si může dovolit zaplatit stavbu na klíč, případně koupit klasický dům. Výhodou proto mohou být mobilní domy.

13.07.2022 celý článek

Kam je povoleno mobilní dům umístit podle zákona?

Chystáte se zakoupit si mobilní dům, ale nejste si jisti, zda vám jeho umístění na váš vysněný pozemek povolí úřady? I když mobilní dům není klasický rodinný domek, nemůžete jej umístit jen tak, kam vás napadne. I pro umístění mobilního domu totiž platí nějaká pravidla.

13.07.2022 celý článek

Jak opticky zvětšit mobilní dům?

Přemýšlíte nad tím, jak opticky zvětšit váš mobilní dům? Při zařizování mobilního domu rozhodně vsaďte na minimalistické prvky a světlé barvy. I malý prostor totiž můžete šikovně zvětšit výběrem vhodných barev a doplňků.

13.07.2022 celý článek

Jak prakticky zařídit mobilní dům?

Při zařizování mobilního domu je dobré důkladně promyslet každý centimetr. Dobře promyšlené bydlení v mobilním domě vám totiž může významně ulehčit život. Jak tedy prakticky zařídit mobilní dům, aby vše mělo své místo a současně jste se v něm mohli pohnout?

13.07.2022 celý článek

Mobilní dům k pronájmu: Vyplatí se tato investice?

Chtěli byste pronajímat nějakou nemovitost? Není nic snazšího, než využít mobilní dům k pronájmu, do kterého vás počáteční investice rozhodně nezruinuje a současně se vám rychle vrátí zpět.

13.07.2022 celý článek

Co přináší bydlení v mobilním domě?

Bydlení v mobilním domě vám přinese především pohodu, útulno a možnost, jak ušetřit peníze. Na první pohled ani mobilní dům od toho klasického nepoznáte a stejně tak nepoznáte rozdíl v bydlení uvnitř. Jedině snad v podobě ušetřených peněz za energie.

13.07.2022 celý článek

Mobilní domy jsou vhodné i pro rodinu s dětmi

Hledáte levné bydlení pro svoji rodinu? Mobilní domy celoroční jsou vhodné i pro rodinu s dětmi. Splňují totiž všechny požadavky na bydlení díky izolaci v nich lze bydlet po celý rok.

13.07.2022 celý článek

Bydlení bez dlouhého čekání - mobilní dům se vyplatí!

Odrazuje vás od stavby domu protahovaný proces jeho stavby? Většinou se stavba domu protáhne o mnoho déle, než se plánuje. Navíc, pokud máte omezený finanční rozpočet, taktéž si nemůžete být jisti konečnou částkou, kterou za klasický dům nakonec zaplatíte.

13.07.2022 celý článek

Podívejte se, co říkají zakazníci o našich mobilních domech.

Útulný dům dýchající pohodou

Moderní dům, který je nadčasový a komfortní. Pokud chcete zjistit více o atributech moderního mobilního domu tak nás neváhejte kontaktovat, dokonalé bydlení zařídíme i vám.

Recenze 3

Sen o bydlení se stal realitou

Mladá rodina si splnila dlouholetý sen. Na okraji Prahy si nechala postavit náš mobilní dům, výsledek vyrazí dech.

V klidné části hlavního města Prahy jsme postavili mobilní dům pro pro mladou rodinu. Rodiny s dětmi dnes hledají klidné a pohodové bydlení při zachování snadné dostupnosti do centra města za kulturním vyžitím. Mladému páru se dvěma dětmi se tento sen splnit povedlo. K domu mají i nádhernou zahradu, která disponuje zapuštěným krytým bazénem a relaxačními zónami s lehátky a křesly. 

Recenze 2

Dům pro mladou rodinu - prostorný, světlý a praktický

Mladá rodina z Hradce Králové, si přála dům, který bude vyhovovat jejich požadavkům, které zněl - světlý, praktický a bezúdržbový dům. Toto jsme jim splnily.

Recenze 1
Máte zájem?
/* */ /* */