Jarní údržba mobilního domu

Jarní dny jsou tu a s nimi je také dobré zkontrolovat svůj celoroční mobilní dům po dlouhé zimě. Jedná se o takzvanou jarní údržbu. Co je dobré zkontrolovat?

Jarní údržba mobilního domu není nic složitého ani časově nákladného. Jednou z věcí, kterou je dobré po zimě zkontrolovat, je podvozek domu. Zejména pokud byla zima tuhá, mohlo dojít k poškození rozvodu vody či odpadu. Zde je proto nutné udělat jak vizuální, tak tlakovou kontrolu.

Pokud má váš mobilní dům fasádu, která je omyvatelná, jistě oceníte možnost ji po zimě zvenku pořádně umýt. K tomu můžete využít obyčejnou hadicí nebo třeba vysokotlaký čistič. Uvidíte jak váš dům po zimně prokoukne a opět vám bude dělat radost i na pohled.

Údržby mobilního domu se také týká kontrola oken, a to především těsnění okna. Těsnění u oken totiž může být po zimě popraskané. V takovém případě by bylo potřeba toto těsnění nechat vyměnit, aby vám dovnitř nezatékalo. Kontrolu těsnění také zkontrolujte u vchodových dveří. Někdy je také potřeba jednou za čas udělat u oken či dveří seřízení a promazat panty.

Po zimě se také doporučuje zkontrolovat stav střechy u mobilního domu. Zejména se jedná o kontrolu střešní krytiny a odvodních žlábků, zde mohou být zachycené nečistot, které je potřeba odstranit. Taktéž zkontrolujte tmelené spoje komínu a střešní krytiny. Díky včasné kontrole tak zamezíte zatékání do mobilního domu.

Podívejte se, co říkají zakazníci o našich mobilních domech.

Útulný dům dýchající pohodou

Moderní dům, který je nadčasový a komfortní. Pokud chcete zjistit více o atributech moderního mobilního domu tak nás neváhejte kontaktovat, dokonalé bydlení zařídíme i vám.

Recenze 3

Sen o bydlení se stal realitou

Mladá rodina si splnila dlouholetý sen. Na okraji Prahy si nechala postavit náš mobilní dům, výsledek vyrazí dech.

V klidné části hlavního města Prahy jsme postavili mobilní dům pro pro mladou rodinu. Rodiny s dětmi dnes hledají klidné a pohodové bydlení při zachování snadné dostupnosti do centra města za kulturním vyžitím. Mladému páru se dvěma dětmi se tento sen splnit povedlo. K domu mají i nádhernou zahradu, která disponuje zapuštěným krytým bazénem a relaxačními zónami s lehátky a křesly. 

Recenze 2

Dům pro mladou rodinu - prostorný, světlý a praktický

Mladá rodina z Hradce Králové, si přála dům, který bude vyhovovat jejich požadavkům, které zněl - světlý, praktický a bezúdržbový dům. Toto jsme jim splnily.

Recenze 1
Máte zájem?
/* */ /* */