Konstrukce mobilního domu něco vydrží

Jaká je konstrukce mobilního domu a jaké jsou její technické specifikace? Mobilní domy jsou navrženy tak, aby něco vydržely a moduly jsou vyráběny podobně jako u klasických dřevostaveb.

Mobilní dům má dřevěnou rámovou konstrukci a je opláštěný deskovými materiály. Celoroční mobilní domy jsou také zatepleny, doplněny fólií proti vlhkosti a dále mají povrchové vrstvy. V případě, že jsou nároky na nadměrné zatížení domu, doplňují se jednotlivé dílce zpevňujícími prvky z ocele nebo dalšími dřevěnými profily.

Můžete se spolehnout, že celá konstrukce mobilního domu je velmi pevná a díky tomu nedochází k poškození během transportu. Současně je zajištěna vysoká životnost mobilního domu. Jednotlivé stavební dílce jsou totiž navzájem šroubovány tak, aby byla zajištěna dostatečná pevnost a odolnost celého modulu.

Střecha mobilního domu je většinou AL plech, u sedlových střech se používá například imitace tašky z PVC panelů. Toužíte si také pořídit mobilní dům? Kontaktujte nás a my vám nabídneme to nejlepší možné řešení právě pro vás.

_68A8284  _68A8279 

_68A8286 

 

Podívejte se, co říkají zakazníci o našich mobilních domech.

Útulný dům dýchající pohodou

Moderní dům, který je nadčasový a komfortní. Pokud chcete zjistit více o atributech moderního mobilního domu tak nás neváhejte kontaktovat, dokonalé bydlení zařídíme i vám.

Recenze 3

Sen o bydlení se stal realitou

Mladá rodina si splnila dlouholetý sen. Na okraji Prahy si nechala postavit náš mobilní dům, výsledek vyrazí dech.

V klidné části hlavního města Prahy jsme postavili mobilní dům pro pro mladou rodinu. Rodiny s dětmi dnes hledají klidné a pohodové bydlení při zachování snadné dostupnosti do centra města za kulturním vyžitím. Mladému páru se dvěma dětmi se tento sen splnit povedlo. K domu mají i nádhernou zahradu, která disponuje zapuštěným krytým bazénem a relaxačními zónami s lehátky a křesly. 

Recenze 2

Dům pro mladou rodinu - prostorný, světlý a praktický

Mladá rodina z Hradce Králové, si přála dům, který bude vyhovovat jejich požadavkům, které zněl - světlý, praktický a bezúdržbový dům. Toto jsme jim splnily.

Recenze 1
Máte zájem?
/* */ /* */