Mobilní dům k pronájmu: Vyplatí se tato investice?

Chtěli byste pronajímat nějakou nemovitost? Není nic snazšího, než využít mobilní dům k pronájmu, do kterého vás počáteční investice rozhodně nezruinuje a současně se vám rychle vrátí zpět.

Pokud navíc budete pronajímat mobilní dům, který je zateplený a tudíž celoroční, můžete jej zájemcům pronajímat po celý rok.

Skvělým nápadem, jak do svého mobilního domů přilákat zájemce je umístit jej třeba na nějaké lukrativní místo v turistické oblasti. Zde můžete být o pronájem mobilního skutečně velký.

Zařízení a úpravy mobilního domu samozřejmě přizpůsobte místu a účelu, ke kterému ho pronajímáte. Například v horských oblastech se investice do zateplení a kvalitního vytápění skutečně vyplatí. Na místě, které je vyhledáné jen během letní sezóny, není zateplení mobilního domu nezbytně nutné, takže zde můžete ušetřit. Je dobré ale nezapomínat na to, že kvalitní izolace pomáhá také proti přehřívání domu v létě.

Pokud jste si pořídili mobilní dům jako své dočasné bydlení a nyní ho už nepotřebujete, rozhodně má pro vás další využití, ať už je to zmíněné pronajímání mobilního domu nebo si z něj můžete udělat třeba chatu, kam budete na víkendy jezdit vy.

 

Podívejte se, co říkají zakazníci o našich mobilních domech.

Útulný dům dýchající pohodou

Moderní dům, který je nadčasový a komfortní. Pokud chcete zjistit více o atributech moderního mobilního domu tak nás neváhejte kontaktovat, dokonalé bydlení zařídíme i vám.

Recenze 3

Sen o bydlení se stal realitou

Mladá rodina si splnila dlouholetý sen. Na okraji Prahy si nechala postavit náš mobilní dům, výsledek vyrazí dech.

V klidné části hlavního města Prahy jsme postavili mobilní dům pro pro mladou rodinu. Rodiny s dětmi dnes hledají klidné a pohodové bydlení při zachování snadné dostupnosti do centra města za kulturním vyžitím. Mladému páru se dvěma dětmi se tento sen splnit povedlo. K domu mají i nádhernou zahradu, která disponuje zapuštěným krytým bazénem a relaxačními zónami s lehátky a křesly. 

Recenze 2

Dům pro mladou rodinu - prostorný, světlý a praktický

Mladá rodina z Hradce Králové, si přála dům, který bude vyhovovat jejich požadavkům, které zněl - světlý, praktický a bezúdržbový dům. Toto jsme jim splnily.

Recenze 1
Máte zájem?
/* */ /* */