Mobilní dům s terasou – efektivní rozšíření prostoru

Bydlení v mobilním domě pro vás může být stejně komfortní jako bydlení v domě klasickém. Pokud je navíc vaším snem mít prostornou terasu, nemusíte se omezovat ani v případě mobilního domu. Terasa u mobilního domu navíc celý prostor krásně rozšiřuje a vy tak zejména přes léto získáte další prostor, který můžete obývat.

Nejen pohodlný venkovní nábytek může být součástí vaší terasy. Doplnit si ji totiž můžete praktickou pergolou, která vám zajistí ničím nerušený pobyt i v případě dešťové přeháňky. Pergola však nemusí být pouze klasická a mít jen funkci přístřešku. Umístit si totiž na ni můžete také fotovoltaický systém do zastřešení. Jedná se o provedení, kdy je celý systém napojen na baterie a následně připojen do distribuční soustavy.

V rámci našeho komplexního servisu pro poskytujeme vyřízení dotace na klíč. V tomto směru máme velmi vysokou úspěšnost. Nejčastěji pořizovaný rozměr pergoly 6 x 4 m se vyrovná fotovoltaice na střeše rodinného domu. Jedná se o fotovoltaickou elektrárnu o výkonu 4,45 kWp s bateriovým úložištěm 7,1 kWh. Použité materiály také činí z dřevěné pergoly ideální volbu pro realizaci krytého posezení na zahradě, terase nebo zastřešení předzahrádky restaurace, pizzerie, hotelu.

 

 

 

Podívejte se, co říkají zakazníci o našich mobilních domech.

Útulný dům dýchající pohodou

Moderní dům, který je nadčasový a komfortní. Pokud chcete zjistit více o atributech moderního mobilního domu tak nás neváhejte kontaktovat, dokonalé bydlení zařídíme i vám.

Recenze 3

Sen o bydlení se stal realitou

Mladá rodina si splnila dlouholetý sen. Na okraji Prahy si nechala postavit náš mobilní dům, výsledek vyrazí dech.

V klidné části hlavního města Prahy jsme postavili mobilní dům pro pro mladou rodinu. Rodiny s dětmi dnes hledají klidné a pohodové bydlení při zachování snadné dostupnosti do centra města za kulturním vyžitím. Mladému páru se dvěma dětmi se tento sen splnit povedlo. K domu mají i nádhernou zahradu, která disponuje zapuštěným krytým bazénem a relaxačními zónami s lehátky a křesly. 

Recenze 2

Dům pro mladou rodinu - prostorný, světlý a praktický

Mladá rodina z Hradce Králové, si přála dům, který bude vyhovovat jejich požadavkům, které zněl - světlý, praktický a bezúdržbový dům. Toto jsme jim splnily.

Recenze 1
Máte zájem?
/* */ /* */