Prostor pod mobilním domem: Lze jej využít?

Vzhledem k tomu, že mobilní dům stojí na kolech, vzniká pod mobilním domem volný prostor o přibližné výšce 60 cm. Majitele mobilního domu proto zajímá, zda lze tento prostor k něčemu využívat, nebo zda jej mohou obestavět.

Využití volného místa pod mobilním domem je možné a řada lidí ho používá jako úložný prostor. Pokud byste se ale chtěli co nejvíce přiblížit vzhledu klasického rodinného domu, můžete tento prostor zakrýt, a to např. obrubou upevněnou na vzpěrách.

Obestavěním prostoru pod mobilním domem můžete přispět ke zlepšení teplotního komfortu vevnitř domu, kdy bude díky tomu podlaha lépe izolovaná. Také tím můžete eliminovat riziko zamrzání vodovodního potrubí pod mobilním domem.

Obestavění prostoru pod mobilním domem je ovšem nutné dobře promyslet v případě, že váš mobilní dům stojí ve svahu. V tomto případě je potřeba zajistit dobrý odvod vody a sněhu.

Mnoho lidí také zajímá, zda se dají sundat kola mobilního domu. Kola sundat lze, snižování výšky mobilního domu se ovšem nedoporučuje zejména z důvodu ztížení dostupnosti rozvodů pod domem při opravách.

 

 

Podívejte se, co říkají zakazníci o našich mobilních domech.

Útulný dům dýchající pohodou

Moderní dům, který je nadčasový a komfortní. Pokud chcete zjistit více o atributech moderního mobilního domu tak nás neváhejte kontaktovat, dokonalé bydlení zařídíme i vám.

Recenze 3

Sen o bydlení se stal realitou

Mladá rodina si splnila dlouholetý sen. Na okraji Prahy si nechala postavit náš mobilní dům, výsledek vyrazí dech.

V klidné části hlavního města Prahy jsme postavili mobilní dům pro pro mladou rodinu. Rodiny s dětmi dnes hledají klidné a pohodové bydlení při zachování snadné dostupnosti do centra města za kulturním vyžitím. Mladému páru se dvěma dětmi se tento sen splnit povedlo. K domu mají i nádhernou zahradu, která disponuje zapuštěným krytým bazénem a relaxačními zónami s lehátky a křesly. 

Recenze 2

Dům pro mladou rodinu - prostorný, světlý a praktický

Mladá rodina z Hradce Králové, si přála dům, který bude vyhovovat jejich požadavkům, které zněl - světlý, praktický a bezúdržbový dům. Toto jsme jim splnily.

Recenze 1
Máte zájem?
/* */ /* */