Výhody mobilních domů

 

1) Finance

Pořizovací cena – naše mobilní domy domy díky svým obvodovým stěnám vynikají výrazně lepšími tepelně-izolačními vlastnostmi. Díky užším stěnám ušetříte tedy několik metrů čtverečních podlahové plochy. Například u domu o velikosti 100m2 zastavěné plochy získáte cca 10m2 obytné plochy navíc.

Základové prvky – mobilní dům se ukládá na betonové patky, díky kterým ušetříte více než 50% nákladů ve srovnání se základovou deskou. Ušetřené peníze můžete využít např. Na nadstandardní vybavení Vašeho nového domu.

Provozní náklady mobilního domu – vzhledem k vynikajícím tepelně izolačním vlastnostem je možné zachovat velmi vysoký komfort bydlení, při udržení nízkých nákladů na provoz a vytápění objektu (třída energetické náročnosti B).

Suchý proces výstavby – naše modulové domy montujeme v krytých halách. Stavět lze tedy po celý rok a bez technologických přestávek.

2) Ekologie

Mobilní domy snižují nutnost použití materiálů pro stavbu z neobnovitelných zdrojů. Dřevo je zcela obnovitelný zdroj a jeho využití je bezodpadové. Všechny námi používané materiály jsou zdravotně nezávadné. Pro výrobu stavebních částí těchto domů je spotřebováno méně energie, než pro samotnou výrobu cihel a tvárnic. Drtivou většinu materiálů použitých pro výstavbu je možné recyklovat co u zděných staveb nelze. 

3) Modularita

Modulové mobilní domy jsou navrženy tak, aby pořízení jednoho modulu nebylo konečným omezením velikosti. Naše domy jsou projektovány způsobem, který umožňuje užitnou plochu do budoucna dále rozšiřovat díky připojení dalších modulů. Vaše bydlení se může postupně zvětšovat společně s Vaší rodinou a její požadavky a potřebami.

4) Rychlost výstavby

Naše mobilní modulové domy jsou vyráběny v krytých halách. Tento postup umožňuje zajištění precizního zpracování za použití všech potřebných nástrojů a bez omezení nepříznivých klimatických podmínek. Díky tomuto systému výroby vznikají naše stavby velmi rychle, když po podpisu smlouvy můžete za 2 měsíce bydlet. 

5) Mobilita

Mobilní domy domy postavené na betonových patkách poskytují stejný komfort bydlení jako klasické dřevostavby při současném zachování své mobility.  Změňte lokalitu trvalého bydliště ze dne na den. S našimi modulovými domy to není žádný problém.

 

Podívejte se, co říkají zakazníci o našich mobilních domech.

Útulný dům dýchající pohodou

Moderní dům, který je nadčasový a komfortní. Pokud chcete zjistit více o atributech moderního mobilního domu tak nás neváhejte kontaktovat, dokonalé bydlení zařídíme i vám.

Recenze 3

Sen o bydlení se stal realitou

Mladá rodina si splnila dlouholetý sen. Na okraji Prahy si nechala postavit náš mobilní dům, výsledek vyrazí dech.

V klidné části hlavního města Prahy jsme postavili mobilní dům pro pro mladou rodinu. Rodiny s dětmi dnes hledají klidné a pohodové bydlení při zachování snadné dostupnosti do centra města za kulturním vyžitím. Mladému páru se dvěma dětmi se tento sen splnit povedlo. K domu mají i nádhernou zahradu, která disponuje zapuštěným krytým bazénem a relaxačními zónami s lehátky a křesly. 

Recenze 2

Dům pro mladou rodinu - prostorný, světlý a praktický

Mladá rodina z Hradce Králové, si přála dům, který bude vyhovovat jejich požadavkům, které zněl - světlý, praktický a bezúdržbový dům. Toto jsme jim splnily.

Recenze 1
Máte zájem?
/* */ /* */